PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

TITANIC:


První otázkou se musím zákonitě dotknout nejaktuálnějšího dění v kapele. Co se stalo, že jsi opustil sestavu Titanicu pod vedením nejmenovaného manažera a ten se s novými muzikanty bez jediného původního člena sestavy rozhodl dál pokračovat pod hlavičkou Titanic?
Sestavu Titanic jsem v žádném případě neopustil, naopak jsem k 1.7. 2011 ukončil spolupráci s nejmenovaným managerem. Nejaktuálnější dění u nás je takové, že hrajeme ve staronové sestavě: Milan Hanák - baskytara, zpěv; Georgiu "Džoro" Enčev - kytara, zpěv; Stanislav Fric - bicí; Martin "Marthus" Škaroupka - bicí, alternace.


Po dlouhé době se k tématu vyjádřil na stránkách "nového" Titanicu i sám bývalý zpěvák kapely Zdeněk Černý. Myslíš, že události posledních dní by mohly být impulsem jeho návratu zpět do kapely?
Bohužel ne.


Na místo časově vytíženého bubeníka Slávka Frice, bude zastupovat bubenický post na vašich koncertech Martin Škaroupka. Je to pouze dočasné řešení a Slávek se za bicími zase po čase na akcích objeví?
Ano, objeví.


V reedicích na cd nosičích vyšla alba "Metal Celebration" a "Ábel". Řada fanoušků ale shání v originálu celkem nesehnatelné album "Titanic 3". Neplánujete i reedici této desky?
Ano, je to v plánu.

V devadesátých letech s Titanicem zpíval Zdeňkovi hlasově podobný Bronislav Mikulinec. O spolupráci do budoucna s tímto zpěvákem neuvažujete?
Neuvažujeme.


Když tak pročítám ohlasy vašich vystoupení se starou sestavou, najdou se tací, co by přivítali v kapele druhou kytaru. Je opravdu faktem, že muzika Titanicu byla na dvou kytarách v minulosti založená. Jak se na to díváš ty z pozice baskytaristy?
Já hraju na basu, mě kytary nezajímají [smích]. Samozřejmě o tom uvažujeme, je to otázkou blízké budoucnosti.


Co se týče tvé hry na basovou kytaru jsi samouk nebo jsi navštěvoval nějaké hudební školy? Jaké byly v počátcích tvé vzory?
Jsem samouk. Těch vzorů byla spousta.


Jaké máte s Titanicem plány pro přístí měsíce? Jde o to odehrát jen pár vzpomínkových akcí nebo chcete tvořit další písně, točit desku atd.?
Hrát, hrát, hrát... Nějaký nový materiál už také máme. Rozhodně se nechystáme to "zabalit".


Kdyby jsi měl říct jedinou věc, na kterou si za ta léta hraní s Titanicem nejvíce hrdý, co bys pověděl?
Hrdý jsem na to, že nás hraní stále ještě baví a především na naše skvělé fanoušky a jejich podporu.

Odpovídal: Milan Hanák
(Odkaz na web skupiny Titanic: www.titanicband.cz)Zobrazeno: 2986x

Magua


» TITANIC: Všechno má svůj čas (10.4.2017)
» TITANIC (Racin Music): (30.8.2011)
» TITANIC: (11.8.2011)


PŘIDAT KOMENTÁŘ

30.8.2011 (17:34)

rozhovor s protistranou


18.8.2011 (22:11)

Neměl autor rozhovoru požadovat obsáhlejší odpovědi pro uveřejnění !


14.8.2011 (10:00)

hellpatrol: Omlouvám se, za to zkomolené příjmení můžu já, nikdo jiný si toho před vydáním zjevně nevšiml. Jinak jsem rád, že se tady ozval Ozzy a objasnil, proč je ten rozhovor tak stručný.


14.8.2011 (09:02)

Jen mala připomínka,je vidět,že pan Hanák ani neví s kým kdy spolupracoval,on se ten zpěvák jmneoval BRONISLAV MIKULINEC nikoli Mikulec


13.8.2011 (11:28)

Ale je opravdu škoda, že ty odpovědi nejsou víc rozvedené.


12.8.2011 (14:20)

Nebudu reagovat na každého zvlášť proto to jen schrnu pro všechny!!! Stěžujete si, že se Milan u první otázky urazil. U tohoto rozhovoru jsem byl a ne jen já,ale i ostatní členové kapely. Nicméně nikdo se neurazil a odpovědi jsou si myslím stručné a výstižné. Nerozváděli jsme je jen z toho důvodu, že už nechceme dál výřit prach nad tím svinstvem, které nám předevedli zaplať pánbůh teď už bývalí členové Titanicu díky vyhazovu nejmenovaného pana managera (dnes vámi nazývaný r....band, abych to odlišil a někdo si nemyslel že tím nedejbože myslím Z.Černého a M.Horňáka).Toť vše nehledejte v tom žádnou žášť nebo bůh ví co jiného.Někdo odpovídá stručně a jasně a nekdo toho zase nakecá, že potom ani sám neví co řekl, proto tahle forma :)))) Toliko na vysvětlenou. Díky za pochopení a zdravím všechny co za námi dále stojí OZZY !!!!


12.8.2011 (13:42)

To čo je do piči.. Pripadá mi to, ako by sa pán Hanák pri prvej otázke urazil a tým pádom ďalšie otázky takto odignoroval..okolo TITANICu sa v poslednej dobe diali veľmi "zaujímavé" veci, a keď človek dostane priestor na vysvetlenie a objasnenie situácie tak si tú hodinku na napísanie normálnych odpovedí nájde a nebude robiť toto..ako na ZŠ..fakt..


11.8.2011 (20:16)

Přátelé, taky jsem byl překvapen formou, jakou to Titanic pojal, nicméně tohle je jejich vizitka a když to tak chtějí mít, tak to takhle mají.


11.8.2011 (16:51)

Horší už to asi bejt nemůže


11.8.2011 (16:26)

No, jsem zvědaví na to, co přijde od druhé strany.


11.8.2011 (16:01)

Nemálo zabitý odpovědi


Rozhovor | TITANIC: | Hard Music Base


O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist