Webzin / Databáze hard & heavy hudby je portál, který byl spuštěn již v roce 2008. Tvořit obsah může kdokoliv z registrovaných uživatelů, není zde žádná uzavřená redakce.Napsali o nás

2013 - PAŘÁT č.50: Web, který tak trochu přešlapuje na místě. Kvalita článků je průměrná, střídají se horší články s těmi povedenějšími, protože je může vkládat kdokoliv - není tu klasická redakce, ale komunita, do které asi pustí každého. Jenže jak to tak vypadá, nadšení mnoha členů brzy vyprchá. Ale to nic nemění na faktu, že téměř denně je na pořádku recenze, vysoký je i počet rozhovorů, třebaže mnohé úrovně nepříliš valné. Trochu slabší je to i s reporty. Grafická stránka loni prodělala změnu, ale ta pro běžného uživatele nedoznala velkých změn. Prostředí je sice přehledné, ale nemá to správné grády, retro design nepůsobí zrovna dvakrát moderně. Ke škodě je i příliš vysoké hodnocení recenzovaných desek. Zatímco na ostatních webech abyste absolutní hodnocení pohledali, tady se nešetří plnými počty a nekritickými pochvalami na účty kapel. Velkým plusem je fakt, že tento web funguje i jako databáze kapel.


2011 - PAŘÁT č.38: Nováček na tuzemské webzinové scéně se slušně rozjel, o čemž svědčí počet publikovaných článků. Grafika sice není kdovíjaká, ale na druhou stranu jsou příspěvky relativně slušné a na úplné bláboly tu nenarazíte - zarazí jen skutečnost, že některé nepříliš interesantní rozhovory jsou převzaté z jiných webzinů. Každopádně tento server plní především úlohu databáze, což mu jde skvěle.


2009 - METAL SHOP: Pročítáte si hudební magazíny či weby a říkáte si „tohle bych napsal lépe“ nebo „co to ten redaktor píše, je to přece úplně jinak“? Máte dojem, že máte o muzice opravdu přehled? Chcete se o svá moudra podělit s ostatními? Portál Hard Music Base Vám vychází vstříc. Jen to zkuste!

Ocenění

2016 - CENY BŘITVA: "Médium roku" (39.místo)
2015 - CENY BŘITVA: "Médium roku" (61.místo)
2013 - CENY BŘITVA: "Médium roku" (31.místo)
2012 - CENY BŘITVA: "Médium roku" (19.místo)
2011 - CENY BŘITVA: "Médium roku" (32.místo)
2010 - CENY BŘITVA: "Médium roku" (27.místo)
2009 - CENY BŘITVA: "Médium roku" (57.místo)
O nás | Hard Music Base - webzin/databáze h&h hudby | www.hardmusicbase.cz
HARD MUSIC BASE

Webzin / Databáze hard & heavy hudby.

KONTAKT

Email: hardmusicbase@email.cz
Reklama: ima.advertisement@gmail.com

NAHRÁVKY K RECENZI

Pepa Jůza
Morašice 32
569 51 Morašice
Czech Republic
juzapepa@seznam.cz

facebook twitter galerie Přehled návštěvnosti RSS


© 2008-2017. Všechna práva vyhrazena.
nahoru
nahoru
TOPlist